Tu môže byť slogan

O MNE


To som ja.

Moje meno je Tatiana Tomaškovičová, narodila som sa v roku 1972 v znamení Rýb.

Po stredoškolskom a vysokoškolskom štúdiu ekonomicko-technického zamerania som sa začala zaujímať o vedy súvisiace so zdravým životným štýlom a celkovo zdravím fyzickým aj duševným. Najskôr sama pre seba a potom s tým, že budem pomáhať zjednodušovať a viac si užívať život aj ostatným, ktorí o to majú záujem. Začínala som kurzami klasickej a reflexnej masáže, zdravej výživy dospelých a detí.

V roku 2013 som absolvovala prvý kurz hypnózy u pána Zíku, známeho českého terapeuta. V tom istom roku som získala certifikát NLP: Licensed Practicioner of Neuro-Linguistic Programming po absolvovaní vzdelávania na NLP-akadémii v Bratislave, kde som získavala vedomosti a skúsenosti u lektorov Petra Sasína a Ivetky Klimekovej.

V roku 2014 som úspešne ukončila ročné štúdium Ericksonovskej hypnózy s prvkami NLP u  Jany Vetešníkovej, rodáčky z Prahy, ktorá dlhé roky žije a pracuje v Dánsku a som certifikovaná hypnoterapeutka.

V roku 2015 som absolvovala základný a pokročilý kurz Thetahealingu®  v Bratislave a jeho časti používam pri práci s klientami

V rokoch 2015 - 2016 som si rozšírila svoje hypno-portfólio o Elmannovskú hypnózu absolvovaním štúdia v Prahe znovu u  Jany Vetešníkovej.

Na jar roku 2015 som začala pracovať v oblasti komplexného rozvoja osobnosti v Břeclavi, následne rozširujem svoj okruh posobnosti na Bratislavu a Topoľčany a v rámci workshopov sú vítaní klienti z blízka aj z ďaleka, ktorí sa chcú ponoriť do svojho vnútra hlbšie, dozvedieť sa o sebe viac v krátkom čase a zapracovať na sebe.

Teším sa na stretnutie s vami v Bratislave , v Břeclavi alebo po dohode v Topoľčanoch či  u vás kdekoľvek.